Spawanie tworzyw sztucznychJako nieliczni w okolicy Raciborza zajmujemy się naprawą, rekonstrukcją i modernizacją elementów wykonanych z różnego rodzaju tworzyw sztucznych (przykładowo: PP, PA, POM, ABS, PC, PVC, UP-GF). Posiadamy szeroki wybór używanych zderzaków do samochodów osobowych. Na wszelkie naprawy, rekonstrukcje i modernizacje dokonane w naszej firmie udzielamy gwarancji. Termin realizacji usługi ustalamy zawsze indywidualnie według potrzeb naszych klientów. Wycena usługi ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od rodzaju i stopnia uszkodzenia elementu.

Zakres usług:
-Naprawa i regeneracja tworzyw sztucznych, pod kątem uszkodzeń mechanicznych
-Naprawa zbiorników z tworzyw sztucznych
-Naprawa i modyfikacja zderzaków, owiewek, zaczepów, uchwytów
-Wspawywanie wstawek , uzupełnianie ubytków
-Naprawa elementów gospodarstwa domowego AGD, półek, zbiorników, obudów

Dokładniejsze informacje o tej usłudze znajdują się w zakładce SPAWANIE PLASTIKU


Usługi blacharskieW naszym warsztacie wyremontujecie Państwo swoje auto, które uległo uszkodzeniu w wyniku wypadku drogowego, lub auto które dosięgła korozja. Oferujemy usługi blacharskie w zakresie kompleksowej odbudowy aut pokolizyjnych jak i wymiany poszczególnych elementów karoseryjnych. Do naprawy w miarę możliwości staramy się używać części wyłącznie oryginalnych pochodzących głównie z innych samochodów dawców. Uważamy, że takie części w wyższym stopniu gwarantują poprawność montażu oraz długowieczność niż tanie podróbki. Po wymianie elementów jeśli jest to konieczne dokonujemy ich malowania oraz zabezpieczamy antykorozyjnie. Posiadamy własne części karoseryjne w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź katalog części w naszych sklepach:

SKLEP I - oraz SKLEP II

Oczywiście na państwa życzenie do naprawy użyjemy oryginalnych części nowych. Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji. Gwarantujemy wysoki poziom naszych usług i bardzo konkurencyjne ceny.

UWAGA - u nas roboczo godzina tylko 60 zł. !!!Lakiernictwo


Oferujemy usługi lakiernicze w zakresie lakierowania całego pojazdu lub pojedynczych elementów. Przed lakierowaniem - jeśli to konieczne wykonujemy naprawy blacharskie. Jeśli element nie nadaje się do naprawy lub jego naprawa jest ekonomicznie nieuzasadniona wymieniamy go na inny. Terminy wykonania usługi ustalane są indywidualnie. Malowanie wykonywane jest bardzo solidnie ze szczególną uwagą na dopasowanie koloru i odcienia lakieru. Na wykonane prace udzielamy gwarancji.

UWAGA - u nas lakierowanie 1 elementu tylko 300 zł. !!!GrafikiNa indywidualne życzenie naszych klientów wykonujemy artystyczne i reklamowe grafiki na elementach karoserii. Grafiki są malowane ręcznie i zabezpieczane warstwą lakieru bezbarwnego. Każdy projekt jest omawiany indywidualnie. Czas realizacji projektu uzależniony jest od stopnia skomplikowania grafiki. Dzięki grafikom osiągniesz indywidualność na drodze, wyróżnisz się z tłumu i wyrazisz siebie.

INTERKOMPLEX 2009