Części noweSzanowni Państwo posiadamy w naszej ofercie nowe części zamienne i podzespoły mechaniczne do większości aut. Są to części oryginalne stosowane do pierwszego montażu jak i ich zamienniki. W tym zakresie współpracujemy z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi w kraju. Zamówione u nas części wysyłamy w większości przypadków w ciągu 24 godzin. Maksymalny czas wysyłki to 48 godzin w wypadku zamówienia części, których zdobycie wymaga dodatkowego nakładu czasowego. Części, które można kupić od ręku znajdują się w naszym sklepie internetowym ALLEGRO SKLEP - ODDZIAŁ RACIBÓRZ oraz SKLEP - FILIA GRABÓW. W każdym z naszych sklepów oferujemy Państwu inne części, ale oczywiście w każdym z mich telefoniczne można złożyć dowolne zamówienie. Nasi telefoniczni konsultanci dołożą wszelkich starań by byliście Państwo solidnie i rzetelnie obsłużeni. Udzielą wszelkich dostępnych informacji dotyczących zamawianych części.

Części używaneW naszych sklepach internetowych ALLEGRO znajdziecie państwo wiele używanych części zamiennych i podzespołów mechanicznych. Pochodzą one z importu z Miemiec. Części są oryginalne, sprawne i w dobrym stanie. Nie sprzedajemy części, które nie nadają się do ponownego użytku. Każda część przed wysyłką jest dokładnie sprawdzana i jeśli to możliwe testowana. Na każdą sprzedaną część udzielamy dwu tygodniowej gwarancji rozruchowej. Jeśli z jakiś powodów zakupiona część nie spełnia panstwa oczekiwań lub też nie pasuje do waszego pojazdu możecie oczywiście nam ją zwrócić, a my zwrócimy Państwu wpłaconą za część kwotę. W każdym z naszych sklepów znajdują się inne części wiec w celu sprawdzenia całej naszej oferty prosimy o sprawdzenie w obu oddziałach. SKLEP - ODDZIAŁ RACIBÓRZ oraz SKLEP - FILIA GRABÓW

W ofercie między innymi części karoserii, wyposarzenia wnętrza, folete, boczki, konsole, deski rozdzielcze, zderzaki, częsci i podzespoły mechaniczne, silniki, skrzynie biegów, szyby, układy wydechowe, uszczelki gumowe i wiele, wiele innych.

INTERKOMPLEX 2009