Sprzedawane przez nas zabawki są nowe, solidnie wykonane, oryginalnie zapakowane renomowanej firmy IMC TOYS


SKLEP Z ZABAWKAMI: ODDZIAŁ RACIBÓRZ ORAZ FILIA GRABÓW

WALKIE TALKIE CARSPosiadanie tego zestawu krótkofalówek jest niezbędne dla każdego fana samochodów. W zestawie dwa radia WALKIE TALKIE dla dwóch graczy w kształcie Zygzak McQueen razem! Wyposażone w zaczepem i elastyczną antenę. Wymagane baterie 2x 9V nie dołączone do zestawu. Zasięg: około 80m. Tymi zabawkami w kształcie samochodzików można bawić się i grać na odległość. Solidna konstrukcja i prosta obsługa gwarantuje dużo zabawy przez długi czas.

Szczegóły produktu: STRONA SKLEPUWALKIE TALKIE SPIDER MANWalkie talkie w kształcie Spiderman Mask , z regulacją głośności oraz zaczep do paska. Idealnie nadaje się do wewnątrz i na zewnątrz dla 2 graczy. Łatwy w użyciu, naciśnij przycisk rozmowy i mówić. Elastyczna antena. Wymaga 2 baterie 9 V, które nie są dostarczane.

Szczegóły produktu: STRONA SKLEPUMATA TANECZNA BARBIENauczyć się tańczyć najnowszymi kroki Barbie! Różne nagrane melodie oraz własna choreografia zapewnią ci wspaniałą zabawę i dostarczą mnóstwo ruchu. Wbudowany licznik umiejętności pokaże ci jak tańczysz! Dodatkowo funkcje kolorowych świateł do naśladowania i regulacja głośności.

Szczegóły produktu: STRONA SKLEPUAUTO SPIDER MANASpider-Man Zestaw samochodowy katapultuje Cię do świata wspaniałych przygód. Przekształcić samochód w Playset, otwórz go i rozpocząć zabawę. Uważaj na pułapki po drodze. Świetna zabawa dla wszystkich grup wiekowych. Nie wymaga baterii. Pająk samochód playset z 3 pojazdów, włączone. Otwórz duży samochód, aby znaleźć samochód miniatury, które można catapulted wokół toru. .

Szczegóły produktu: STRONA SKLEPUWALKIE TALKIE MANIEK CARSŚwietna zabawa i to nie tylko dla fanów The Cars. Twoje dziecko nie będzie się nudzić bawiąc się stacją bazową zygzaka. Duży samochód Maniek z bajki Auta został wykonany w skali 1:24 i ma aż 46 cm długości! Naczepa Mańka posiada otwierane drzwi i można w niej przewozić inny samochód z bajki Cars wykonany w skali 1:24! Naczepę można odłączyć od samochodu. Samochód posiada również efekty świetlne i dźwiekowe.

Szczegóły produktu: STRONA SKLEPUBARBIE MIKROFONHej dziewczyny …. Teraz możecie być BARBIE piosenkarką. Więc zawołajcie znajomych i urządźcie super show. Proponujemy wam modny i stylowy mikrofon zaprojektowany w kolorze białym i różowym (ulubione kolory Barbie w tym sezonie). Posiadający różne wspaniałe melodie BARBIE, efekty dźwiękowe i zabawy rytmiczne. W obsłudze wszystko co musisz zrobić to nacisnąć przycisk nagrywania i śpiewać swoje ulubione melodie. Po zakończeniu po prostu naciśnij ZATRZYMAJ a następnie ODTWÓRZ. Głośność możesz regulować poręcznym regulatorem znajdującym się po prawej stronie urządzenia.

Szczegóły produktu: STRONA SKLEPU

DOBRANOC HELLO KITTYIdealny towarzysz do snu. Dobranoc Hello Kitty emituje słodkie kołysanki pomagające dziecku zasnąć. Hello Kity zasilana jest baterią (3 x LR3 w zestawie). Po naciśnięciu gwiazdki na sukieneczce jej głowa się rozświeca i słychać melodię kołysanki.

Szczegóły produktu: STRONA SKLEPUINTERKOMPLEX 2009