Początki

Firma P.H.U INTERKOMPLEX powstała w 2009 r. Początkowo głównym profilem naszego działania było świadczenie usług w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych, mechaniki samochodowej oraz serwisu ogumienia.

Następnie rozszerzyliśmy naszą działalność o import samochodów używanych bezwypadkowych i po-kolizyjnych z zagranicy. W tym zakresie bezpośrednio współpracujemy z Niemieckimi ubezpieczalniami.

W 2010 roku rozpoczęliśmy sprzedaż hurtową i detaliczną używanych części samochodowych pochodzących z Niemiec.

W 2011 roku otworzyliśmy pod warszawą filię naszej firmy. Głównym profilem jej działania jest hurtowa i detaliczna sprzedaż używanych i nowych części samochodowych. Zajmują się również sprzedażą zabawek dziecięcych renomowanej firmy IMC TOYS pochodzących z bezpośredniego importu z Niemiec.

Obecnie

Obecnie dynamicznie wkraczamy w sprzedaż części nowych renomowanych producentów w bardzo korzystnych cenach. W tym zakresie współpracujemy z największymi dostawcami oryginalnych części samochodowych oraz ich zamienników.

W 2012 roku otworzyliśmy kolejny dział zajmujący się importem oraz sprzedażą zabawek dziecięcych renomowanej firmy IMC TOYS

Jednocześnie stale rozwijamy działalność związaną z serwisowaniem pojazdów samochodowych poprzez podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz inwestycje w nowoczesny sprzęt i technologie.

INTERKOMPLEX 2009