Raciborski Klub Off-Road 4x4

Raciborski klub miłośników Off-Road mimo, że jako stowarzyszenie istnieje dopiero od początku 2016r. już od szeregu lat zrzeszał zapaleńców jazdy w terenie. Pomimo krótkiego stażu klub ma już na swoim koncie kilka udanych imprez w terenie. W najbliższym czasie planowane są kolejne atrakcje na trasie off-Roadowej. Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich wraz z rodzinami bez względu czy posiadacie auto terenowe czy też nie.

Po więcej informacji odsyłamy na stronę WWW stowarzyszenia: http://www.src4x4.pl/

Serwis 4x4

Oferujemy państwu serwis aut terenowych w zakresie przeglądów, napraw i modyfikacji. Zajmujemy się również przystosowaniem aut do jazd off-roadowych. Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie poparte własnym udziałem w imprezach na naszym sprzęcie jak również dokonaną przebudową aut dla myśliwych i wędkarzy. Zajmujemy się również przystosowaniem samochodów terenowych do zadań specjalistycznych ( np. pługi i solarki). Również chętnie udzielimy porad w zakresie wyboru auta, kosztów przeróbki (dostosowania do jazdy wyczynowej) oraz innych informacji osobą chcącym bawić się razem z nami.Nasze projekty


Nasze auto firmowe SUZUKI SAMURAI.

Zbudowane od podstaw z przeznaczeniem do jazdy wyczynowej. Zostało rozebrane na części, pozbawione korozji , poskładane i zmodyfikowane. Regularnie bierze udział w imprezach off-roadowych. Auto dobrze znane członkom i miłośnikom raciborskiego klubu 4x4.

Foto galeria

SUZUKI JIMNY.

Pług śnieżny z solarką na zabudowie suzuki Jimny. Remont kapitalny mechaniki, powłoki lakierniczej, pługa i solarki.

Foto galeria

OPEL FRONTIERA SPORT.

Wykonanie i montaż snorkela. Wykonany z rury nierdzewnej fi60mm. Polączony z komorą filtra powietrza za pomocą kolan i łączników silikonowych.

Foto galeria

NISSAN NAWARA.

Wymiana progów. Nowe wykonane z kształtownika - już na wieki.

Foto galeria

JEEP WRANGLER.

Całkowita odbudowa. Naprawa karoserii, ramy, obsługa silnika, lakierowanie, konseracja.

Projekt aktualnie realizowany

Foto galeriaINTERKOMPLEX 2009