Renowacja, odbudowa aut

W naszym warsztacie dokonacie państwo kompletną odbudowę pojazdów zabytkowych. Posiadamy doświadczenie zarówno w odbudowie nadwozi, podwozia jak i mechaniki. Przykładamy dużą wagę do zachowania w jak najwyższym stopniu oryginalności pojazdu. Współpracujemy z zakładami lakierniczymi posiadającymi doświadczenie w doborze kolorów z oryginalnej palety barw producentów.Nasze projekty


VW KARMAN - całkowita odbudowa

Volkswagen Karmann Ghia – niemiecki samochód sportowy produkowany w latach 1955-1974 przez firmę nadwoziową Karmann w oparciu o podzespoły Volkswagena. Wyprodukowano około 360 000 modeli coupé oraz ponad 80 000 kabrioletów. Idea powstania tego sportowego samochodu na bazie popularnego Garbusa pochodziła od Wilhelma Karmanna, którego firma produkowała już dla firmy VW Garbusa w wersji kabriolet.

Foto galeria
FIAT COUPE - spoilery i lakierowanie

Fiat Coupé – samochód osobowy marki FIAT z nadwoziem typu coupe produkowany w latach 1993 - 2000. Nadwozie pojazdu zostało zaprojektowane przez Chrisa Bangle'a, zaś wnętrze opracowało studio Pininfarina. Swoim wyglądem wyprzedził wiele samochodów produkowanych w latach 90. i na początku XXI wieku.

Foto galeria
INTERKOMPLEX 2009